Siding

Amerikan tarzı bir eve uygulanmış olan bu siding uygulamasında gri renk tonu hakimken uygulama bina inşa edildikten sonra yapılmıştır.
Genel olarak farklı tonların hakim kılındığı bu modelde ana renk kahverengidir. Alt profilde daha koyu bir kahverengi kullanılmışken üst ve çatı profilinde açık krem kahverengi kullanılmıştır. Krem renginin hakim olduğu bu evde en çok göze çarpan şeylerden biri merdiven şeklinde her profilin bir kısmında bulunan parlak çizgilerdir. Kaplama sayesinde oldukça düz ve şaşırtıcı duran bu modele siding uygulaması profilleri yatay yerleştirilmiştir ve aralarında 13er santimetrelik farklar bulunmktadır.
Beyaz ve mavi renklerinin hakim olduğu modelde klasik yapılar kullanılmıştır ve aradaki çizgilerin arasında da  20şer santimetrelik farklar bulunmaktadır. Genel olarak uygulanan modellerin çok daha dışında bulunan bu modelde çatı kısmında oldukça farklı ve düz bir turuncu siding uygulaması kullanılmıştır. Aralarında 15er santimetrelik çizgi farkı bulunan bu model üzerine kaplanan malzeme sayesinde anti bakteriyel özellik kazanmıştır ve asla kir tutmaz. Alt profilin ve çatının tamamının siding uygulamasıyla kaplı olduğu bu modelde alt profilde beyaz yatay çizgili siding uygulaması seçilmişken çatıda siyah pullama tekniği izlenmiştir.
Ana profilin yatay çizgilerle kaplandığı bu modelde üst profil yani çatı kısmı pullama tekniğiyle kaplanmıştır ve çatının rengi siyahtır. Aynı anda birçok rengin ve birçok siding uygulamasının kullanıldığı bu modelde kahverengi tonları hakim kılınmıştır. Kahverengi renginin hakim olduğu bu modelde alt profil olan yapı kısmında koyu kahverengi çizgili model kullanılmıştır. Krem, kahverengi,gri ve kırmızı renklerinin kullanılmış olduğu bu modelde birçok farklı renk birçok farklı yerde kullanılmış ve bir yandan renk cümbüşü yapılırken diğer yandan renk uyumu hiç bozulmamıştır.